MÖBLER / Möbler, övrigt / Köpmandisk 7473491
nr 747 3491
Köpmandisk
1900-tal, längd: 152, djup: 64, höjd: 96
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:16:28
800 kr
850 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.500 kr
2.700 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.700 kr
4.000 kr